Споредете до 4 продукти:

Sava Adapto HP 195/65 R15 91H

Sava Adapto HP
Sava Adapto HP
Sava

Sava Adapto HP195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000813404
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  56,5 €

Цена по парче

56,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот