Споредете до 4 продукти:

Sava Adapto HP 185/60 R14 82H

Sava Adapto HP
Sava Adapto HP
Sava

Sava Adapto HP185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000637406
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  51,1 €

Цена по парче

51,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот