Споредете до 4 продукти:

Sava Adapto 185/70 R14 88T

Sava Adapto
Sava Adapto
Sava

Sava Adapto185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000637574
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
F
71 dB

Највисока цена:  54,4 €

Цена по парче

54,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот