Споредете до 4 продукти:

Sava Adapto 165/70 R14 81T

Sava Adapto
Sava Adapto
Sava

Sava Adapto165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000451651
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена:  52,2 €

Цена по парче

52,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот