Споредете до 4 продукти:

Sava Adapto 155/70 R13 75T

Sava Adapto
Sava Adapto
Sava

Sava Adapto155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000446411
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
69 dB

Највисока цена:  41,6 €

Цена по парче

41,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот