Споредете до 4 продукти:

Samson GL 665A 13 R22.5 156/150K

Samson

Samson GL 665A13 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
8936206922216
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот