Споредете до 4 продукти:

Samson GL 283A 275/70 R22.5 148/145M

Samson

Samson GL 283A275/70 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
8936206922308
ЕУ Етикета:
C
B
74 dB

Највисока цена:  352,7 €

Цена по парче

352,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот