Споредете до 4 продукти:

Samson GL 283A 235/75 R17.5 132/130M

Samson

Samson GL 283A235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
8936206920106
ЕУ Етикета:
C
B
74 dB

Највисока цена:  249,7 €

Цена по парче

249,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,9 €

Назад кон врвот