Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax M/T 9.50 R15 104Q

Sailun

Sailun Terramax M/T9.50 R15 104Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
9.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6959655432862

Највисока цена:  164,8 €

Цена по парче

164,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,33 €

Назад кон врвот