Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax AT 275/70 R18 125R

Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun

Sailun Terramax AT275/70 R18 125R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
R
EAN:
6959655420869
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  211,20 €

Цена по парче

211,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,00 €

Назад кон врвот