Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax AT 275/70 R16 114S

Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun

Sailun Terramax AT275/70 R16 114S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655420456
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  149,20 €

Цена по парче

149,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,06 €

Назад кон врвот