Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax AT 275/65 R20 126/123R

Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun

Sailun Terramax AT275/65 R20 126/123R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
126/123
Индекс на брзина:
R
EAN:
6959655420876
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  241,80 €

Цена по парче

241,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,00 €

Назад кон врвот