Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax AT 275/65 R18 116T

Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun

Sailun Terramax AT275/65 R18 116T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959655420555
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  108,40 €

Цена по парче

108,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,72 €

Назад кон врвот