Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 265/75 R16 116S

Sailun Terramax A/T
Sailun

Sailun Terramax A/T265/75 R16 116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655420487
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  139,30 €

Цена по парче

139,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,13 €

Назад кон врвот