Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax AT 265/70 R17 115S

Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun

Sailun Terramax AT265/70 R17 115S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  154,40 €

Цена по парче

154,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,06 €

Назад кон врвот