Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 265/70 R16 112T

Sailun Terramax A/T
Sailun

Sailun Terramax A/T265/70 R16 112T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959655420432
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот