Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax AT 245/65 R17 107S

Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun

Sailun Terramax AT245/65 R17 107S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655420500
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  120,30 €

Цена по парче

120,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,06 €

Назад кон врвот