Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax AT 215/75 R15 100S

Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun Terramax AT
Sailun

Sailun Terramax AT215/75 R15 100S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655420562
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  204,90 €

Цена по парче

204,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 14,09 €

Назад кон врвот