Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 275/70 R16 114S

Sailun

Sailun Terramax A/T275/70 R16 114S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655420456
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  126,3 €

Цена по парче

126,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот