Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 275/60 R20 115T

Sailun

Sailun Terramax A/T275/60 R20 115T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959655420548
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  320,8 €

Цена по парче

320,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  65,29 €

Назад кон врвот