Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 275/55 R20 117T

Sailun

Sailun Terramax A/T275/55 R20 117T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959655420531
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  331,5 €

Цена по парче

331,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,55 €

Назад кон врвот