Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 265/50 R20 111T

Sailun

Sailun Terramax A/T265/50 R20 111T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959655420579
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  221,4 €

Цена по парче

221,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,55 €

Назад кон врвот