Споредете до 4 продукти:

Sailun SW 06 385/65 R22.5 160K

Sailun SW 06
Sailun SW 06
Sailun SW 06
Sailun

Sailun SW 06385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655419696
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  404,00 €

Цена по парче

404,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот