Споредете до 4 продукти:

Sailun SW 06 385/55 R22.5 160K

Sailun SW 06
Sailun SW 06
Sailun SW 06
Sailun

Sailun SW 06385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655419689
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  371,60 €

Цена по парче

371,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,00 €

Назад кон врвот