Споредете до 4 продукти:

Sailun SW 06 315/80 R22.5 156/150L

Sailun

Sailun SW 06315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655419955
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот