Споредете до 4 продукти:

Sailun SW 06 315/70 R22.5 154/150L

Sailun SW 06
Sailun SW 06
Sailun

Sailun SW 06315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655419979
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  345,20 €

Цена по парче

345,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот