Споредете до 4 продукти:

Sailun SW 06 295/80 R22.5 152/148M

Sailun

Sailun SW 06295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655420012
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  385,4 €

Цена по парче

385,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,55 €

Назад кон врвот