Споредете до 4 продукти:

Sailun SW 02 295/80 R22.5 152/148L

Sailun SW 02
Sailun SW 02
Sailun

Sailun SW 02295/80 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655414806
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  340,90 €

Цена по парче

340,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот