Споредете до 4 продукти:

Sailun STR1 385/65 R22.5 160K

385/65 R22.5 160K
Sailun
Sailun

Sailun STR1385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655438611
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  356,60 €

Цена по парче

356,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,00 €

Назад кон врвот