Споредете до 4 продукти:

Sailun STM1 385/65 R22.5 160K

385/65 R22.5 160K
Sailun
Sailun

Sailun STM1385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655466188
ЕУ Етикета:
D
B
76 dB

Највисока цена:  462,8 €

Цена по парче

462,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,5 €

Назад кон врвот