Споредете до 4 продукти:

Sailun STL1 385/65 R22.5 164K

Sailun

Sailun STL1385/65 R22.5 164K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655444131
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  467,4 €

Цена по парче

467,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,5 €

Назад кон врвот