Споредете до 4 продукти:

Sailun SFR1 385/65 R22.5 160K

385/65 R22.5 160K
Sailun
Sailun

Sailun SFR1385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655443103
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  405,50 €

Цена по парче

405,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот