Споредете до 4 продукти:

Sailun SFR1 385/55 R22.5 160K

385/55 R22.5 160K
Sailun
Sailun

Sailun SFR1385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  476,4 €

Цена по парче

476,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,55 €

Назад кон врвот