Споредете до 4 продукти:

Sailun SFR1 315/80 R22.5 156/150L

315/80 R22.5 156/150L
Sailun
Sailun

Sailun SFR1315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655443110
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  421,6 €

Цена по парче

421,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,5 €

Назад кон врвот