Споредете до 4 продукти:

Sailun SFR1 295/80 R22.5 154/149M

295/80 R22.5 154/149M
Sailun
Sailun

Sailun SFR1295/80 R22.5 154/149M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/149
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655442977
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  333,70 €

Цена по парче

333,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот