Споредете до 4 продукти:

Sailun SFR1 285/70 R19.5 146/144M

285/70 R19.5 146/144M
Sailun
Sailun

Sailun SFR1285/70 R19.5 146/144M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655443127
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  412,5 €

Цена по парче

412,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот