Споредете до 4 продукти:

Sailun SDW1 315/80 R22.5 156/150L

315/80 R22.5 156/150L
Sailun
Sailun

Sailun SDW1315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655468984
ЕУ Етикета:
E
D
74 dB

Највисока цена:  581 €

Цена по парче

581 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот