Споредете до 4 продукти:

Sailun SDR1 215/75 R17.5 128/126M

215/75 R17.5 128/126M
Sailun
Sailun

Sailun SDR1215/75 R17.5 128/126M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
128/126
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655466218
ЕУ Етикета:
F
C
75 dB

Највисока цена:  181,4 €

Цена по парче

181,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот