Споредете до 4 продукти:

Sailun SDL1 315/80 R22.5 156/150L

315/80 R22.5 156/150L
Sailun
Sailun

Sailun SDL1315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655455007
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот