Споредете до 4 продукти:

Sailun SDL1 315/70 R22.5 154/150L

315/70 R22.5 154/150L
Sailun
Sailun

Sailun SDL1315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655454987
ЕУ Етикета:
D
C
75 dB

Највисока цена:  433,1 €

Цена по парче

433,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,5 €

Назад кон врвот