Споредете до 4 продукти:

Sailun SAW1 385/55 R22.5 160K

385/55 R22.5 160K
Sailun
Sailun

Sailun SAW1385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655469066
ЕУ Етикета:
E
D
74 dB

Највисока цена:  591 €

Цена по парче

591 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот