Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 285/70 R19.5 150/148K

285/70 R19.5 150/148K
Sailun
Sailun

Sailun SAR1285/70 R19.5 150/148K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655466171
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  412,5 €

Цена по парче

412,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот