Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 275/70 R22.5 148/145M

275/70 R22.5 148/145M
Sailun
Sailun

Sailun SAR1275/70 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655466157
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  376,5 €

Цена по парче

376,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,55 €

Назад кон врвот