Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 265/70 R19.5 143/141J

265/70 R19.5 143/141J
Sailun
Sailun

Sailun SAR1265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
6959655466140
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  295,7 €

Цена по парче

295,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,55 €

Назад кон врвот