Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 255/70 R22.5 140/137M

255/70 R22.5 140/137M
Sailun
Sailun

Sailun SAR1255/70 R22.5 140/137M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
140/137
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655466126
ЕУ Етикета:
C
D
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот