Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 245/70 R19.5 136/134M

245/70 R19.5 136/134M
Sailun
Sailun

Sailun SAR1245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655465297
ЕУ Етикета:
C
D
69 dB

Највисока цена:  272,9 €

Цена по парче

272,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,5 €

Назад кон врвот