Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 245/70 R17.5 143/141J

245/70 R17.5 143/141J
Sailun
Sailun

Sailun SAR1245/70 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
6959655465280
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот