Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 235/75 R17.5 143/141L

235/75 R17.5 143/141L
Sailun
Sailun

Sailun SAR1235/75 R17.5 143/141L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655465259
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  281,8 €

Цена по парче

281,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,55 €

Назад кон врвот