Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 225/70 R19.5 128/126L

225/70 R19.5 128/126L
Sailun
Sailun

Sailun SAR1225/70 R19.5 128/126L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
128/126
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655465242
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  290,9 €

Цена по парче

290,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,55 €

Назад кон врвот