Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 215/75 R17.5 135/133L

215/75 R17.5 135/133L
Sailun
Sailun

Sailun SAR1215/75 R17.5 135/133L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655468557
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  567,2 €

Цена по парче

567,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот